blahblah


Aneb: My Status:


blabla


Znova předělaný rozcestníky :) ale jenom menší změna...Blog´s birth: 23. 1. 2010
Admin:Katy_L.O.V.E.
-Spřáteluji ale pouze s výjímkami,tak pište do koment-
Můj druhý blog zde---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Rozhovor s Katherine a dětmi

13. listopadu 2010 v 21:22 | Katy_L.O.V.E. |  Interviews

V rozhovoru s Oprah se vedle matky a otce Michaela Jacksona, Katherine a Josepha, objevily také 3 děti Michaela, Prince (13), Paris (12) a Blanket(8). Zatím Vám přinášíme úryvek z rozhovoru, který se dnes odvysílá.

Paris mluvila o tom, jaké to bylo vyrůstat s otcem jako je Michael. "Cítím, jako by nikdo opravdu nechápal jak skvělý otec vlastně byl. Byl to taky ten nejlepší kuchař. Uměl udělat ten nejlepší francouzský toast a dělal nejlepší snídaně na celém světě. Snažil se nás vychovávat tak, abychom nevěděli kdo vlastně je, ale moc se mu to nepodařilo." Prince i Paris popsali Michaela jako přísného otce, který si je ale uměl dobírat sladkostmi a kolou. Prince zapřemýšlel nad nejoblíbenější vzpomínkou na otce: "Když jsme byli v Bahrajnu, vstávali jsme časně ráno a chodili se procházet na pláž." Paris k tomu dodala: "Jedou jsme byli v Las Vegas na střeše hotelu Luxor a koukali se na ty světla ve městě a pojídali Snickers. Někdy mě brával do muzea, protože jsme oba milovali umění. Hrávali jsme si venku. Před 4 roky nám koupil našeho psa Kenyu." Blanket mluvil méně. Když se ho Oprah zeptala, jestli má domácího učitele, odpověděl, že ano. Paris by chtěla být herečkou, až vyroste a Prince řekl, že jeho oblíbenými aktivitami jsou videohry a sport. Jednou by chtěl produkovat filmy a být režisérem. Když se Oprah zeptala, co jim nejvíce ohledně jejich otce chybí, Paris odpověděla, že všechno.

Katherine pak povídala o tom, jaké je to vychovávat děti Michaela Jacksona. "Víte, co mi strašně zlomilo srdce? Když nám po smrti Michaela v nemocnici řekli, že můžeme odejít a Prince s Paris se na mě povídali a zeptali se: "Babičko, kam teď půjdeme?" Katherine tvrdí, že si děti dobře zvykají na nový život, ale Michaela vzpomínají pořád. "Pořád povídají, že táta to dělal takto nebo jinak. Paris


Rozhovor se odehrál v sídle Hayvenhurst, kde rodina žije už 40 let. Katherine mluvila o Michaelově dětství, jak vzpomíná na to, jak mu vybírala jméno a držela ho jako miminko v náručí. Když dospíval, cítil se škaredý. "Chodíval za mnou a stěžoval si jak je škaredý. Jednoho dne mi řekl, že jde na plastiku nosu. Věděl, že bych mu to vymlouvala, tak raději hned odešel. Říkala jsem si, že pokud ho to udělá šťastným, tak proč ne. Byl tehdy hodně nešťastný. Později měl velké problémy s vitiligem. Pořád mi říkával, že nechce vypdat jak flekatý kráva." Na otázku Oprah, proč Michael trval na tom, že měl jen dvě operace nosu, Katherine odpověděla: "Jistě, že měl více než dvě. Bylo mu trapné o tom mluvit na veřejnosti. Jednu dobu už byl jeho nos tak malý. Snažila jsem se mu do toho mluvit, ale on byl na plastické chirurgii závislý. Neposlouchal mě.""Mluvila jsem s Michaelem o jeho problémech s lécích jen jednou. Říkala jsem mu, že nechci, aby jednou skončil předávkovaný. Odpověděl na to, že mu nevěřím. Že nevěří tomu, že já mu nevěřím. Tolik to popíral. Věděla jsem o tom, že se ho rodina snaží přesvědčit, aby to nedělal."

Při soudu v roce 2005 byla Katherine s Michaelem u každého soudního stání. "Nebylo to pro mě těžké, byl moje dítě, a já věděla, že je nevinen. Modlila jsem se o pravdu. A stalo se. Nemůžu o tom mluvit. Mělo to takový vliv na jeho život. Změnilo ho to. Kdysi věřil lidem, ale po tom soudu nikdomu nevěřil."

Tak tohle mi pěkně zamotalo hlavu abych prevdu řekla. Prej že "jistě že měj více než dvě" tak nevím..
 


Komentáře

1 šajik šajik | Web | 14. listopadu 2010 v 8:36 | Reagovat

to je kráásné..:)

2 hanylen hanylen | 15. listopadu 2010 v 20:44 | Reagovat

Zajímavý rozhovor. Bohužel rodina nemohla pochopit, co se v Michaelovi odehrává a co cítí - myslím hlavně rodiče! A ten nosík mu náhodou slušel, byla to jeho věc. ;-)

3 goldenka sb* goldenka sb* | Web | 17. listopadu 2010 v 13:30 | Reagovat

oujéé :-(  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama